Питання / відповіді

Загальні питання
Де проводиться гарантійне обслуговування техніки KitchenAid?
Гарантійне та післягарантійне обслуговування техніки KitchenAid на території Російської Федерації здійснює сертифікований сервісний центр компанії ТОВ СЦ «Ділова Русь». Сервісний центр здійснює ремонт обладнання, проданого компанією ТОВ «Ділова Русь». 
 
чи може сервісний центр обслуговувати по гарантії техніку KitchenAid куплену в Америці?
Гарантії компанії KitchenAid Europa, Inc. Не поширюється на продукцію KitchenAid куплену в Америці.
 
Чому у міксера KitchenAid потужність 300 Вт, у міксерів інших виробників потужність досягає до 1000 Вт?
У звичному розумінні російського споживача, потужність – показник якості і продуктивності. Однак це далеко не так.  Потужність міксера KitchenAid 300 Вт – це гарантована виробником постійна потужність протягом 10 хвилин безперервної роботи приладу. Інші виробники просто замовчують про стабільність потужності своїх приладів.
 
Наскільки міцно кольорове покриття техніки?
Покриття дуже міцне і якісне – уявіть собі автомобіль,  зробити пошкодження можна тільки навмисне шляхом сильного механічного впливу. 
 
Чому КitchenАid, який продається в Америці не можна використовувати на європейських кухнях?
На сьогоднішній день все більше і більше мають місце випадки використання на європейській кухні техніки КitchenАid призначеної для використання на іншій половині земної кулі. Часто в гонитві за економічною вигодою, споживач замовляє техніку через імпортних Інтернет - продавців, і забуває, що вона має інші технічні характеристики і ні в якому разі не може бути використана в Росії. Причина? Мережеве напруга на території країн Європи становить 220-230 В при частоті 50 Гц. У Північній, Центральній і частково Південній Америці Мережева напруга становить 110 В при частоті 60 Гц. Включення в розетку, не призначеної для використання техніки, призводить до замикання і цілком можливо виникнення ураження електричним струмом і займання!
Дана техніка не має гарантії, і сервіс відмовиться обслуговувати її в разі поломки т. к. внутрішній устрій відрізняється, і запасні частини в Європу не поставляються.
 
Як бути, якщо все-таки привезли техніку КitchenАid з Америки?
Що ж робити, якщо Ви привезли КitchenАid з Америки, яким користувалися, і це приносило Вам задоволення? Для використання електроприладів, призначених для одного мережного напруги, в районах, де використовується інше, потрібні відповідні перетворювачі, наприклад - трансформатор. Його можна придбати в спеціалізованих магазинах. Це може запобігти небажаний розвиток подій, але при використанні трансформатора знижується потужність техніки, та й сам трансформатор зажадає деякого місця на вашій кухні.
Міксери і насадки

 

Чому міксери однієї моделі, але різного кольору коштують по-різному?
На ціноутворення впливає різне колірне виконання. Є більш дорогі покриття, наприклад, хром і матовий нікель. Для таких моделей застосовується технологія металізації поверхні. Даний процес технологічно більш складний і складається з цілого ряду послідовних операцій із застосуванням високих температур. За рахунок цього ціна на такі моделі вище.
 
У чому відмінність міксерів 45 і 150 серій? чому він дешевше?
45 модель базова, найпростіша версія міксера. Має менший обсяг чаші, трохи меншу потужність і габаритні розміри, випускається тільки в білому кольорі. В цілому, це такий же якісний і продуктивний прилад, як і міксер 150 серії.
 
Міксер тихо працює & ndash; він слабкий?
Міксер дійсно працює тихо на будь-якій швидкості. Рівень шуму становить 78дБА. Це говорить про те, що в міксерах KitchenAid використовуються двигуни з технічними характеристиками і потужністю необхідними для даних агрегатів. 
 
Чому міксери KitchenAid такі важкі? 
Міксери виконані повністю з металу – це дозволяє монолітно стояти на робочому столі при виконанні будь-якої важкої роботи.
 
Віночок зачіпає корпус чаші, як виправити?
Ваш міксер відрегульований на заводі-виробнику так, що лопатка для змішування
і віночок відразу встановлюються в чаші з дотриманням потрібної відстані. Якщо ж
з якоїсь причини насадка впирається в дно чаші або занадто віддаляється від нього, цю відстань можна відрегулювати таким чином: поверніть регулятор швидкості в положення "0". Вимкніть настільний міксер від мережі. Підніміть моторний блок. Поверніть гвинт регулювання висоти віночка (див. інструкцію) злегка вліво, щоб підняти насадку, або вправо - щоб опустити її. Відрегулюйте насадку так, щоб вона знаходилася поблизу поверхні чаші. Якщо ви перекрутіть гвинт, фіксатор чаші може не зафіксувати її положення.
 
Чим відрізняється міксер від процесора і що краще?
Міксер KitchenAid в першу чергу призначений для збивання, змішування і замісу тіста, а процесор – для подрібнення. Вибір залежить від ваших кулінарних уподобань, але в цілому, за рахунок численних насадок, міксер може виконувати практично ті ж функції, що і процесор – і навіть більше, наприклад, приготувати морозиво, сорбети, пасту, равіолі і т. д.
 
Чи можна мити насадки в посудомийній машині?
Виробник рекомендує перед початком мийки повністю розібрати насадку.
У посудомийній машині на щадному режимі допускається мити: корпус, гвинт, кільце, поєднання штовхача/ключа.
Такі частини як ніж і решітки слід мити вручну в теплій мильній воді, потім ретельно просушити їх.
Насадки, що контактують з тістом і борошном, мити взагалі не можна, тому що їх деталі склеїться. Їх можна чистити тільки сухим чином – спеціальної пензликом, яка йде в комплекті, наприклад, до роликовим ножам, преса для пасти і насадки для равіолі.
 
Чи підходять насадки до професійних міксерів?
Так, всі насадки сумісні з усіма серіями міксерів.
Блендери

 

Леза ножа стаціонарного блендера не наточені, що позначається на якості коктейлів?
Леза не наточені, тому що принцип блендера іншої – не різати, а рубати за рахунок швидкості обертання лез (що дозволяє переробляти різний продукт: від льоду і заморожених фруктів, до м'яса і овочів, молочних та інших коктейлів).
 
Що таке панель управління & laquo;SoftTach & raquo; в стаціонарному блендері?
Дане управління виконано у вигляді водонепроникного меню - його легко вимити або протерти ганчіркою.
 
Що виконує функція PULSE в стаціонарному блендері?
Дана функція необхідна для подрібнення легких продуктів або на оборот дуже важких. Блендер включається на кілька секунд і вимикається на секунду. Відбувається підкидання продукту, & nbsp;в момент його стікання блендер включається і відбувається подрібнення продукту. Ця функція у блендера є відмінною від багатьох інших брендів.
 
При переробці продуктів в гарячому стані, тиск всередині ємності може вибити кришку?
Так, таке може статися, щоб уникнути подібного, необхідно зняти кришку, але не заповнювати чашу блендера вище зазначеного рівня максимуму.
 
Що робити при виникненні нерівномірного шуму?
Перевірте правильність з'єднання леза.
 
В якому порядку потрібно додавати інгредієнти в чашу блендера?
Необхідно додавати спочатку рідкий продукт, а потім сухий.